Обласний грантовий проект


"Увага дітям сьогодні - майбутнє країни завтра"

 

  Реалізовано проект – збережено тепло в Торківській школі

          Енергоефективність сьогодні – питання номер один, особливо там, де тепло має оберігати дітей від хвороб, а кошти – буквально від вилітання у вікно.  Багато навчально-освітніх закладів мають енергозберігаючі металопластикові вікна, що дозволяє зберігати тепло у приміщеннях.

 А нещодавно до закладів, що можуть похвалитися сучасними  вікнами, долучилася і Торківська ЗОШ І-ІІ ступенів . За виграним обласним грантовим проектом " Увага  дітям сьогодні - майбутнє країни завтра" , який проходив із квітня 2016року, в школі замінено  33  старих вікон, що вже віджили термін своєї придатності, не здатні зберети тепло у приміщеннях,на нові, трьохкамерні теплозберігаючі вікна.

       Для реалізації проекту витрачено  134,4 тис.грн. Фінансування здійснено за рахунок коштів з бюджету районної ради  65 тис.грн., фонду конкурсу 49,4   тис.грн., коштів Торківської сільської ради 5тис.грн. та ТОВ АК« Зеленої долини» 15тис.грн. 

  Проведена робота дозволить зберегти  тепло та зменшити витрати на опалення. А головне, тепер   у приміщеннях буде тепло і комфортно школярам,  де вони проводять чимало років свого життя.

 

       Щиро вдячні усім, хто долучився до заходу зі встановлення вікон. Добрі вчинки і допомога - це те, що перетворює світ навколо нас на краще.